بانوان بوکانی نایب قهرمان کاراته کشور شدند

کسب مقام دوم کاراته بانوان کشور توسط ورزشکاران بوکانیسرویس ورزشی:


به گزارش بولتن خبری بوکان و به نقل از خبرگزاری ایرنا، بانوان ورزشکار بوکانی با کسب هفت مدال رنگارنگ مقام دوم مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک کیوکوشین بایا کورون را از آن خود کردند. در این دوره از مسابقات ۱۵۰ ورزشکار در قالب ۱۰ تیم از استان های تهران، البرز، لرستان، مرکزی، آذربایجان غربی، فارس، کرمان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خوزستان حضور داشتند که به مدت یک روز در سالن تختی شهرستان مرودشت با هم به رقابت پرداختند.
ورزشکاران بوکانی در این مسابقات پنج مدال طلا، یک نقره و یک برنز را در دو بخش کومیته و کاتا کسب کردند.
کوثر صادقی وزن منهای ۵۰ کیلوگرم، در رده سنی بزرگسالان، سنگول باباخانی در وزن منهای ۴۰ کیلوگرم در رده سنی نونهالان، شیلان حاجی رسول پور در وزن منهای ۶۵ کیلوگرم در رده سنی نوجوانان و الناز تباک وزن منهای ۷۰ کیلوگرم در رده سنی خردسالان بخش کومیته و کاتا مدال طلا به گردن آویختند.
مهری مهجور نیز در رده سنی نوجوانان مدال طلای وزن منهای ۴۰ کیلوگرم را در بخش کومیته به گردن آویخت.
ندا عبدالله زاده در وزن منهای ۴۰کیلوگرم و در رده سنی جوانان مدال نقره و زیور جوانمیر در وزن منهای ۴۵ کیلوگرم و رده سنی نوجوانان مدال برنز به دست آوردند.
در این مسابقات، در بخش کاتا تیم تهران مقام اول را به دست آورد و تیم های بوکان و خراسان رضوی نیز به ترتیب عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند و در بخش کومیته نیز تیم فارس مقام اول را به خود اختصاص داد و تیم های تهران و بوکان نیز به ترتیب مقامهای دوم و سوم رسیدند.طبقه بندی: سرویس افتخار آفرینان،  سرویس ورزشی، 
/ 1 نظر / 13 بازدید